Přírodovědná soutěž Zlatý list

Přírodovědná soutěž Zlatý list

 

 

 

 

 

V pondělí 25. 4. 2022 se 18 žáků naší školy vypravilo do Záchranné stanice v Pavlově. Cílem byla účast na soutěži Zlatý list.  Zlatý list je soutěž kolektivů, soutěží šestičlenná družstva rozdělená na dvě tříčlenné hlídky. Na stanovištích soutěžní stezky odborníci prověřovali znalosti dětí z různých přírodovědných oborů. I přes chladné a deštivé počasí děti vydržely 3 hodiny plnit úkoly v přírodě. Soutěže se účastnily děti od 3. do 9. ročníků. Úspěchy slavili mladší žáci, kteří se umístili na 3. místě (David Krátký, Zuzana Pavelková, Tereza Škvorová, Klára Šafrová, Vanda Pytlíková a Ludmila Zubcová). Starší žáci vybojovali 2. místo (Karolína Brixí , Denisa Pajerová, Vojtěch Hess, Tereza Hospodková, Ondřej Pátek a Markéta Kučerová).

Fotografie z akce.

Soňa Pecho

Přidáno 4. 5. 2022, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.