PŘÍJEMNÉ PÁTEČNÍ ODPOLEDNE NA LEDEČSKÉM HRADĚ

V pátek 17. 6. 2016 jsme se vypravili na hrad prohlédnout si výstavu výtvarného oboru ZUŠ. Svá díla zde vystavují spolužáci a kamarádi dětí nejen z našeho oddělení školní družiny a někteří z nich i školní družinu sami navštěvují.
PŘÍJEMNÉ PÁTEČNÍ ODPOLEDNE NA LEDEČSKÉM HRADĚ

A že bylo na co se koukat! Smekám pomyslný klobouk, děti jsou opravdu moc šikovné a jejich díla velice povedená.

Ale na hradě na nás čekalo ještě jedno překvapení. Na nádvoří se nás ujal pan Šíma, který nám nečekaně zajistil i prohlídku výstavy medvídků. Dětem udělala výstava velikou radost. Proto bych chtěla panu Šímovi i milé paní průvodkyni moc poděkovat za to, že nám umožnili prohlédnout si i tuto výstavu a užít si pěkné páteční odpoledne na našem hradě.

Jana Vilímovská a děti ze 6. oddělení ŠD

Přidáno 22. 6. 2016, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.