Přehlídka středních škol

Přehlídka středních škol

 

 

 

 

 

Žáci 9. ročníku navštívili 26. října 2021 Přehlídku středních škol v Havlíčkově Brodě. Získali  cenné informace o studijních i učebních oborech, o které mají zájem v rámci jejich dalšího vzdělávání. Některé střední školy a učiliště si pro budoucí studenty připravily i praktické ukázky. Byly zde studentky se svými psy z oboru kynologie, obory gastronomie a hotelnictví si připravily výborné domácí limonády, technické obory s sebou do Havlíčkova Brodu přivezly i trenažéry. Našim deváťákům přejeme šťastnou volbu při výběru střední školy,

 

Alena Matoušková, Josef Pešek a Zdenka Urbanová, třídní učitelé

Přidáno 2. 11. 2021, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.