Předvánoční čas ve školní družině

Od první adventní neděle nás děti každý den ve družině vítaly s informací, že Vánoce budou až za 20, 15, 8 dní nebo, že už se jen třikrát vyspíme a přijde Ježíšek.
Předvánoční čas ve školní družině

Známe to všichni – čím více se tolik očekávaný Štědrý den blíží, tím více jsou děti netrpělivé a neposedné. Ve družině jsme se jim předvánoční čas snažili zpestřit a ukrátit, jak se dalo. Tvořili jsme různé vánoční dekorace a přáníčka, v jednotlivých odděleních jsme uspořádali vánoční besídky a 20. prosince si děti zahrály vánoční bingo o ceny. Pár dní jsme si dokonce mohli užít venku sněhovou nadílku, a i když to byl jen poprašek, děti z něj měly velikou radost. A úplně poslední den před vánočními prázdninami jsme si společně zazpívali vánoční koledy a myslím, že jsme na žádnou z nich nezapomněli.

Více fotek najdete na stránkách ŠD 

Jana Vilímovská

Přidáno 15. 1. 2018, autor: Alena Krupičková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.