Podzim ve školní družině

Je to jako včera, kdy naše družina přivítala nové prvňáčky, a přitom už máme čtvrtletí za sebou.
Podzim ve školní družině

Prvňáčci si zvykli na režim školní družiny a našli si nové kamarády. Ve všech odděleních se děti po pobytu venku mohou věnovat nejrůznějším zájmovým a odpočinkovým činnostem a minimálně jednou za měsíc uspořádáme společnou akci pro všechna oddělení, aby děti měly možnost se více poznat navzájem, zasoutěžit si nebo se naučit něco nového.

20. 9. proběhlo zábavné odpoledne na hřišti, kde si děti na několika stanovištích vyzkoušely své schopnosti v nejrůznějších disciplínách. Následoval ovocno-zeleninový týden, ve kterém děti ovoce a zeleninu poznávaly čichem, zrakem i chutí, malovaly a modelovaly a na závěr jsme venku na zahradě společně namalovali velké obrazy s oblíbeným ovocem a zeleninou.

V říjnu jsme měli možnost prohlédnout si různá domácí zvířata na výstavě chovatelů a vycházky do okolí jsme si zpestřili šipkovanou. 16. 10. k nám zavítal kouzelník, který všechny děti okouzlil svými triky. Poslední týden v říjnu jsme věnovali bramborám a završili jej bramboriádou – soutěžemi s bramborami.

Listopad jsme zahájili výletem do plaveckého bazénu v Havlíčkově Brodě. Tento měsíc nás ještě čeká oblíbená soutěž o nejšikovnější děvče a nejšikovnějšího kluka a exkurze u ledečských hasičů.

Jana Vilímovská


foto

Přidáno 18. 11. 2018, autor: Alena Krupičková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.