Podzim ve školní družině

Čas utíká jako voda a děti budou mít zanedlouho tři měsíce školního roku za sebou. Ve školní družině se seznámily s novými vychovatelkami i kamarády. A kromě běžných každodenních činností si užily i několik mimořádných akcí.
Podzim ve školní družině

22. září paní vychovatelky připravily pro děti zábavné odpoledne na hřišti, kde se děti vyřádily při různých soutěžích. 2. října jsme navštívili výstavu chovatelů. Viděli jsme různá drobná domácí zvířata a dozvěděli jsme se o nich i něco zajímavého. Prvňáčci se 20. října vypravili do plaveckého bazénu užít si plavání a dovádění ve vodě. 4. listopadu k nám do družiny přijelo divadlo KOS z Českých Budějovic s pohádkou Jak se Janek neuměl rozhodnout. Byla to pohádka veselá a bez nadsázky se dá říci, že vtáhla děti do děje. 10. listopadu byli prvňáčci a druháci na exkurzi u ledečských hasičů, kde nám ochotní hasiči ukázali spoustu zajímavých věcí. Po celý měsíc listopad probíhá ve všech odděleních soutěž o nejšikovnější děvče a nejšikovnějšího kluka a soutěž v pexesu.

Teplé podzimní počasí jsme co nejvíce využívali k pobytu venku a to nejen na školním hřišti a zahradě, ale i při vycházkách po okolí školy, především do lesoparku Šeptouchov.

 

Fotografie.

Přidáno 19. 11. 2015, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.