Pasování na čtenáře

Třídy našich prvňáčků byly pozvány do ledečské knihovny, kde pro ně paní knihovnice přichystaly akci nazvanou ,,Pasování na čtenáře“.
Pasování na čtenáře

Pro děti byl v knihovně připraven program - poslouchaly pohádku a pak měly říci, co si zapamatovaly, skládaly puzzle, ze slov, která hledaly po knihovně, poskládaly básničku o zvířátkách nebo doplňovaly do textu vhodná slova. Na závěr všichni společně složili slib čtenáře (o tom, jak se budou chovat ke knížkám) a pak je za doprovodu fanfár p. knihovnice s korunou a mečem pasovala na čtenáře. Děti dostaly i dárečky (medaili, záložku, malou knížku).

Pasování na čtenáře.

Děkujeme za příjemné dopoledne.

žáci a tř. uč. 1. tříd

Přidáno 18. 6. 2015, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.