Oznámení vyhlášení volného dne v Základní škole Ledeč nad Sázavou

Oznámení vyhlášení volného dne v Základní škole Ledeč nad Sázavou

 

 

 

 

 

Ředitel Základní školy Ledeč nad Sázavou, příspěvkové organizace, vyhlašuje podle § 24 odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb. o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon),

na 24. 5. 2021

volný den pro žáky 2. stupně.

 

24. 5. 2021 bude zároveň pro všechny strávníky, s výjimkou žáků 1. stupně, speciálního oboru a zaměstnanců školy, mimo provoz také školní jídelna.

 

Odůvodnění: 24. 5. 2021 bude probíhat odstávka elektřiny v ulici Nádražní v Ledči nad Sázavou. Škola nebude schopna zajistit výuku žáků 2. stupně v důsledku rotačního způsobu vyučování (současná distanční a prezenční výuka žáků 2. stupně) v době mimořádných opatření a školní jídelna nebude schopna zajistit stravování velkého množství osob v důsledku využití „studené“ kuchyně. Provoz školní družiny zůstane beze změn zachován.

 

Mgr. Jaroslav Šťastný

ředitel

Přidáno 6. 5. 2021, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.