OLYMPIJSKÝ DIPLOM A ODZNAK

Naše škola se zapojila do projektu Česko sportuje. Cílem projektu je zvýšení fyzické zdatnosti dětí, podporuje i soutěživost.
OLYMPIJSKÝ DIPLOM A ODZNAK

Pro mladší děti jsou připraveny disciplíny diplomu (např. skok z místa, běh na 60m, poloviční sedy-lehy…), pro starší 10 disciplín odznaku (např. trojskok z místa, hod medicinbalem, přeskok přes švihadlo…).

Disciplíny se v hodinách TV trénují a plní opakovaně-děti pak sledují, zda se jejich výkon zlepšil. Do projektu se mohou zapojit i dospělí, popř. celé rodiny (více informací naleznete na stránkách http://www.ovov.cz

FOTOGRAFIE

Učitelé TV

Přidáno 7. 3. 2018, autor: Radka Melicharová

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.