Olympijský diplom a odznak zdatnosti

Naše škola připravuje zapojení se do projektu Česko sportuje – Olympijský víceboj. Sazka Olympijský víceboj vznikl jako společná aktivita Českého olympijského výboru a společnosti Sazka na podporu zdravého životního stylu.
Olympijský diplom a odznak zdatnosti

Projekt je určen všem dětem základních škol a odpovídajících stupňů šestiletých nebo osmiletých gymnázií. Cílem je přivést ke sportování co nejvíce dětí, ukázat jim sport jako zábavu. Pro každou školu jsou připraveny dva ucelené programy, do kterých mohou své žáky zapojit:

Olympijský diplom, který dětem ukáže jejich silné sportovní stránky a na základě analýzy jejich fyzických předpokladů jim např. doporučí vhodné sporty, kterým se mohou do budoucna věnovat a Odznak všestrannosti .

Ti nejnadanější mladí sportovci se přes školní, okresní a krajská kola mohou probojovat až do republikového finále, kde se mohou utkat se svými vrstevníky, potkat olympioniky a zažít neopakovatelnou atmosféru velké sportovní akce.

Děti plní  různé disciplíny, např. sprint na 60m, hod basketbalovým míčem, skok z místa atp.

Více informací včetně videí disciplín najdete na http://www.ovov.cz

Učitelé TV

Přidáno 27. 11. 2017, autor: Petra Vágnerová

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.