Okrskové kolo tradičního turnaje florbalu

Ve čtvrtek 16. 11. 2017 proběhlo okrskové kolo tradičního turnaje florbalu starších žáků mezi školami našeho mikroregionu.
Okrskové kolo tradičního turnaje florbalu

 

Turnaje se zúčastnili hráči ZŠ Ledeč n. S., ZŠ Světlá n. S. Lánecká, Gymnázium Ledeč n. S., ZŠ Dolní Kralovice a ZŠ Lípa. Žáci ledečské ZŠ bez problémů postoupili z 1. místa do okresního kola v Havlíčkově Brodě , které se konalo v pondělí 20. 11. 2017. Zde v konkurenci ostatních postupujících se naši florbalisté umístili na 3. místě, po těsné porážce s žáky brodské ZŠ Nuselská v semifinále.

​foto

Jan Čáp, vyučující tělesné výchovy ZŠ Ledeč nad Sázavou

 

 

 

 

Přidáno 26. 11. 2017, autor: Alena Krupičková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.