Okrskové kolo recitační soutěže

Okrskové kolo recitační soutěže

 

 

 

 

 

Ve středu 20. března 2024 proběhlo ve Světlé nad Sázavou okrskové kolo recitační soutěže. Naši školu reprezentovalo 6 žáků I. a II. stupně. Konkurence byla veliká, o to víc nás těší úspěch Emy Wolfové z 3. C, která se s básní od francouzského básníka Jeana de La Fontaina umístila v I. věkové kategorii na úžasném 1. místě. Ve stejné kategorii pak sdílené 4. místo obsadil Mikuláš Flégr z 3. C. Úspěšná byla i Anna Kepková ze 4. A, která se v II. věkové kategorii umístila coby náhradnice na 4. místě.

Všem statečným a šikovným recitátorům moc děkujeme za jejich odvahu a reprezentaci. Výherkyni gratulujeme a budeme jí držet palce v okresním kole, které proběhne 4. dubna 2024 v Chotěboři.

Mgr. Marta Marešová

Přidáno 24. 3. 2024, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.