Okresní kolo v atletickém čtyřboji 6.5. 2015

Letos byla pořadatelem Okresního kola v atletickém čtyřboji žáků základních škol speciálních a praktických Základní škola a Praktická škola Chotěboř. Soutěžilo se v běhu na 60m, skoku dalekém, hodu kriketovým míčkem a v běhu na 1500m(chlapci)/ 800m (dívky
Okresní kolo v atletickém čtyřboji 6.5. 2015

V sychravém počasí obsadilo družstvo našich chlapců druhé místo a Michal Kratochvíl svými výkony postoupil do krajského kola ve Velkém Meziříčí. Pochvalu si zasluhuje i Anna Němcová, která zvítězila v běhu na 800m a Petr Rajdl za nejdelší hod kriketovým míčkem. Důležité je, že se nikdo nezranil a můžeme se tak těšit na příští sportovní klání, které bude pořádat naše škola.

                                                                                                         Petr Hořejš

Přidáno 20. 5. 2015, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.