Okresní kolo pěvecké soutěže

Ve středu 8. dubna 2015 náš obor spec. vzdělávání pořádal okresní kolo pěvecké soutěže s názvem ,,Tradiční jarní zpívání“.
Okresní kolo pěvecké soutěže

V důstojném prostředí sálu ZUŠ se představili svými výkony žáci ze Základní a Praktické školy Chotěboř, Základní a Praktické školy Havlíčkův Brod  a Základní školy Ledeč nad  Sázavou - oboru speciálního vzdělávání. Soutěžilo se ve čtyřech kategoriích a naši žáci obsadili ve všech medailová umístění. V I. kategorii mladších žáků se umístil Marcel Kárník na druhém místě. Stejné místo si vyzpíval i Michal Husák ve II. kategorii starších žáků. Do třetice stříbro získali svým muzikálovým vystoupením i Petr Výborný, Josef Němec, David Hušek, Marcel Kárník, David Jíčínský, Šárka Výborná a Aneta Moravcová.  Dočkali jsme se i zlata díky vystoupení tria Milan Bauer, Anna Němcová a Jana Smejkalová. Všem patří uznání za jejich výkony a poděkování za vzornou reprezentaci naší školy. 

Fotografie.

Petr Hořejš

Přidáno 12. 5. 2015, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.