Okresní kolo pěvecké soutěže v Chotěboři

Okresní kolo pěvecké soutěže  v Chotěboři

 

 

 

 

 

Ve středu 17. 4. 2024 se pět žáků speciálního oboru vzdělávání zúčastnilo okresního kola pěvecké soutěže. Tentokrát byla pořadatelem ZŠ a PŠ Chotěboř. Již tradičně se v pěveckém ,,klání“ střetli žáci Základní a Praktické školy Chotěboř, Základní a Praktické školy Havlíčkův Brod  a oboru speciálního vzdělávání Základní školy Ledeč nad  Sázavou.  Soutěžilo se ve třech kategoriích a naši žáci v silné konkurenci neudělali žádnou ostudu. Naopak, svým společným vystoupením s písní ,,Cesta“, si získali srdce poroty a vyhráli tak ,,Cenu sympatie“. Všem patří uznání za jejich výkony a poděkování za vzornou reprezentaci naší školy.

Petr Hořejš

Přidáno 23. 4. 2024, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.