Okresní kolo pěvecké soutěže ,,Propiskové DO-RE-MI“

Okresní kolo pěvecké soutěže     ,,Propiskové  DO-RE-MI“

 

 

 

 

 

Ve středu 29. 3. 2023 se žáci speciálního oboru vzdělávání zúčastnili okresního kola pěvecké soutěže. Tentokrát byla pořadatelem ZŠ a PŠ U Trojice v Havlíčkově Brodě. Již tradičně se pěveckého ,,klání“ zúčastnili žáci Základní a Praktické školy Chotěboř, Základní a Praktické školy Havlíčkův Brod  a oboru speciálního vzdělávání Základní školy Ledeč nad  Sázavou.  Soutěžilo se ve třech kategoriích a naši žáci získali opět cenná medailová umístění. V kategorii mladších žáků se umístil Marek Vondra na 3. místě s písní ,,Tři citrónky“ a Lukáš Och si vyzpíval 2. místo v kategorii starších žáků s písní ,,Síla starejch vín“. Největšího úspěchu pak dosáhli svým skupinovým vystoupením ve III. kategorii  Adéla Zemanová, Soňa Marsinszká, Marek Vondra a Lukáš Och s písní ,,Cesta“ a vyzpívali si tak 1. místo. Všem patří uznání za jejich výkony a poděkování za vzornou reprezentaci naší školy.

Více fotografií.

Petr Hořejš

Přidáno 2. 4. 2023, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.