Okresní kolo pěvecké soutěže

Okresní kolo pěvecké soutěže

 

 

 

 

Ve středu 25. 5. 2022 se žáci speciálního oboru vzdělávání zúčastnili okresního kola pěvecké soutěže v Chotěboři. Soutěž se konala po dvouleté odmlce a žáci ze Základní a Praktické školy Chotěboř, Základní a Praktické školy Havlíčkův Brod  a oboru speciálního vzdělávání Základní školy Ledeč nad  Sázavou, se na pěvecké ,,klání“ již velmi těšili.  Soutěžilo se ve čtyřech kategoriích a naši žáci získali cenná medailová umístění. Ve II. kategorii starších žáků se umístil Lukáš Och na druhém místě a hned za ním si třetí místo vyzpíval Matyáš Koubek- oba ze 6.Z. Druhé místo si vyzpíval i Marcel Kárník z 9.T ve III. kategorii starších žáků. Do třetice stříbro získali svým skupinovým vystoupením ve IV. kategorii i Marek Vondra, Tadeáš Hrabánek a již výše uvedení medailisté Lukáš Och, Matyáš Koubek a Marcel Kárník. Pro Marcela to bylo tak důstojné rozloučení se základní školou i s touto soutěží, ve které se spoustu let vždy umístil na předních místech. Všem patří uznání za jejich výkony a poděkování za vzornou reprezentaci naší školy.

 

Petr Hořejš

Přidáno 27. 5. 2022, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.