Okresní kolo olympiády z anglického jazyka

 

 

 

 

 

V úterý 21. března se v Havlíčkově Brodě konalo okresní kolo olympiády z anglického jazyka. Soutěžilo se ve třech disciplínách. Nejobtížnější bylo poslechové cvičení, dále žáci popisovali obrázek a nakonec mluvili o situaci, kterou si vylosovali.

Z naší školy se tohoto okresního kola zúčastnili čtyři žáci. Ve starší kategorii (8. – 9. ročník) se do soutěže zapojili Tereza Nová a Antonín Chvátal, který se umístil na krásném 5. místě. V mladší kategorii (6. – 7. ročník) Kristýna Těšínská a Hana Hradecká, která dokonce získala diplom za nádherné 2. místo.

Gratulujeme a přejeme hodně dalších úspěchů.

Petra Štěpánková, učitelka anglického jazyka ZŠ Ledeč n. S.

Přidáno 23. 3. 2023, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.