Okresní Botanická soutěž

V úterý 28.4.2015 ZŠ Ledeč n. S. - obor spec. vzdělávání organizoval okresní kolo Botanické soutěže pro základní a praktické školy. Přesto, že byl tento ročník soutěže náročnější, všichni žáci obstáli na výbornou.
Okresní Botanická soutěž

Celkem 21 soutěžících se snažilo svými znalostmi dosáhnout nejlepšího umístění a získat tak pěkné věcné ceny a ještě nějakou tu sladkost. V kategorii mladších žáků obsadili: 1. Místo - Petra Barcziová - Havl. Brod, 2.místo - Marie Koryntová - Chotěboř, 3. místo - Martin Jičínský - Ledeč n. S. V kategorii starších žáků se umístil na 1. místě Michal Pavlíček-Chotěboř, na 2.místě - Jana Smejkalová - Ledeč n. S. a na 3. místě - Miroslava Pospíšilová - Chotěboř. Soutěžní den prověřil znalosti soutěžících, zároveň byl i příjemným dnem milého setkání pedagogů a žáků ze speciálních škol Ledče n.S., Havl. Brodu a Chotěboře.

Fotografie.

Přidáno 12. 5. 2015, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.