Ohlédnutí za LSVVZ v Čenkovicích

Když jsme v sobotu 6. 1. odjížděli, několik maminek plakalo štěstím, že mají od nás týden klid.
Ohlédnutí za LSVVZ v Čenkovicích

Vyučující plakali, že nás mají týden na krku. Hotel Atlas v Čenkovicích nám připravil příjemné ubytování, dobrou stravu a trochu svéhlavé sprchy. Všechna družstva, rozdělená podle lyžařských zkušeností, si užívala umělý sníh na pohodové, dlouhé sjezdovce každý den. Na zmrzlé sjezdovce jsme se museli snažit, abychom moc nepadali. Ke konci pobytu nasněžilo trochu čerstvého sněhu, takže závody ve slalomu jednotlivců proběhly bez zranění. Sjezdování nás neunavilo a tak jsme měli připravený i večerní program. Líbila se nám diskotéka i karneval, kde jsme měli připravené hry a soutěže. Domů se nám vůbec nechtělo, ale v pátek 12.1. jsme si museli zabalit a zamířit zpátky do Ledče. Tentokrát plakali někteří žáci, protože jim bylo líto, že ten bezvadný lyžák končí.

Kristýna Dvořáková, 7. A

FOTO

Přidáno 25. 1. 2018, autor: Alena Krupičková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.