Odznak všestrannosti

Odznak všestrannosti

 

 

 

 

 

Ve čtvrtek 21. 3. 2024 se v Havlíčkově Brodě uskutečnilo okresní kolo atletické olympiády Odznak všestrannosti. Naši školu reprezentovalo 26 žáků. Disciplíny, ve kterých se závodilo, byly následující: hod medicinbalem, lehy sedy po dobu dvou minut, skákání přes švihadlo na dvě minuty a trojskok z místa.

Olympiády se zúčastnilo 14 základních škol z celého okresu. Ve velké konkurenci 288 závodníků se naši reprezentanti neztratili a předvedli skvělé výkony. Družstvo ve složení: Sophia Frolíková, Sofie Kopicová, Mariana Hrabaňová, Anna Malimánková, Štěpán Písařík, Vladimír Dudák, Václav Kramář a Štěpán Schmutzer se umístilo na krásném 5. místě. Družstvo ve složení: Anna Hrabaňová, Simona Hrochová, Nikola Svatková, Barbora Popková, Vojtěch Frantl, Matyáš Potěšil, Daniel Petrů a Alexandr Svoboda se umístilo na 8. místě.

Mimo družstva se soutěžilo také mezi jednotlivci, kteří se do týmů nevešli. Za naši školu to byli: Oliver Písařík, Dominik Hrabaň, Vít Hájek, Mikuláš Frolík, Tereza Součková, Radka Pátková, Markus Drahozal, Ludmila Zubcová, David Grabowski a Veronika Vavrlová. Pořadí se určovalo v každé kategorii podle roku narození. Štěpán Písařík v ročníku 2009 skončil na 3. místě, Mikuláš Frolík v ročníku 2012 na 3. místě a Alexandr Svoboda v ročníku 2010 taktéž na 3. místě. Tereza Součková v ročníku 2012 byla o stupínek lepší a obsadila celkové 2. místo.

Štěpán Písařík a Tereza Součková se navíc svými výkony kvalifikovali na krajské finále, které se bude konat 10. května 2024 v Třebíči.

Všem zúčastněným patří veliká pochvala a poklona před jejich výkony.

David Jančík, učitel Tv, ZŠ Ledeč nad Sázavou

Přidáno 27. 3. 2024, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.