Nové třídy v ZŠ Ledeč nad Sázavou

Nové třídy v ZŠ Ledeč nad Sázavou

 

 

 

 

 

Jak už jsme Vás informovali, letošního zápisu do 1. tříd se zúčastnilo 105 uchazečů a 18 z nich požádalo o odklad. Protože do konce dubna se zapsali ještě 2 zájemci a k dnešnímu dni 25. 5. 2023 bylo přijato 87 dětí, rozhodlo se vedení školy otevřít ve školním roce 2023 – 2024 mimořádně čtyři první třídy. Díky zájmu rodičů (13 přihlášených dětí) se zároveň otevře přípravná třída (tzv. nultý ročník), která je podle školského zákona přednostně určena pro děti s povoleným odkladem povinné školní docházky.

 Mgr. Jaroslav Šťastný, ředitel                    

Přidáno 26. 5. 2023, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.