Návštěva Včelího světa a Vodního domu

Žáci 3.A a 3.B navštívili 27.dubna Včelí svět a Vodní dům v Hulicích.
Návštěva Včelího světa a Vodního domu

Ve Včelím světě prošli velkým včelím úlem s obřími plástvemi. Na dotykových monitorech si prohlédli anatomii včely, zahráli si kvíz ze života včel, pustili si zvuky včel. Složili si puzzle, vyzkoušeli si pomůcky pro práci včelaře. Shlédli filmy o včelách a prohlédli si opravdový včelí úl.

Ve Vodním domě viděli moderní expozici, která atraktivní formou seznamuje děti s dvěma tvářemi vody. Představuje vodu jako životní prostředí vodních rostlin a živočichů i jako nezbytnou podmínku našeho života. Po prohlídce si žáci mohli vyzkoušet různé vodní atrakce.

FOTOGRAFIE

V. Bělohradská, třídní učitelka a E. Chadimová, třídní učitelka

Přidáno 29. 5. 2018, autor: Radka Melicharová

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.