Návštěva Světlé nad Sázavou - 20. září 2017

Žáci 9. ročníku navštívili putovní výstavu Neztratit víru v člověka - Protektorát očima židovských dětí.
Návštěva Světlé nad Sázavou - 20. září 2017

Cílem výstavy bylo popsat situaci průběhu druhé světové války a perzekuci Židů v důsledku nacistické politiky očima dětí, které v té době žily, prostřednictvím jejich deníků a vzpomínek. Velké poděkování patří paní Jiřině Roženské, která nás celou výstavou prováděla.  Po výstavě následovala prohlídka střední školy (Akademie  - Vyšší odborná škola, Gymnázium a Střední odborná škola uměleckoprůmyslová Světlá nad Sázavou). Deváťáci si prohlédli školní huť, brusírnu, malírnu skla, zlatnickou a keramickou dílnu, ale i ateliéry pro výuku „designů.“ 

Fotografie.

třídní učitelé 9. tříd

Přidáno 25. 9. 2017, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.