Náš první den ve škole

Náš první den ve škole

 

 

 

 

Již tradičně se přivítání ,,prvňáčků“ uskutečnilo 1. září na školním hřišti. I tentokrát nám přálo počasí a sluníčko dodalo prvnímu školnímu dni opravdu slavnostní atmosféru. Prvňáčky, kterých je v tomto roce 84, spolu s jejich rodiči i prarodiči přivítal ředitel školy Mgr. Jaroslav Šťastný, paní starostka Ing. Hana Horáková a vedoucí učitel na 1. stupni Mgr. Petr Hořejš.   

Děti dostaly dárek - balíček se školními potřebami a paní třídní učitelky, po té co se dětem představily, si je odvedly k prohlídce jejich tříd. Zde jsou fotky z jejich prvního školního dne.             

 

Mgr. Petr Hořejš                                                      

Přidáno 2. 9. 2022, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.