Na návštěvě v Domově Háj

Směr Háj vyrazila II., III., IV. třída v úterý 7. října. Všichni žáci statečně šlapali a těšili se na program připravený při příležitosti „Dne otevřených dveří“ v Domově Háj.
Na návštěvě v Domově Háj

Po srdečném uvítání pracovníky a obyvateli  Domova nás čekala prohlídka zařízení a seznámení s tím, jak jeho obyvatelé tráví svůj čas, co rádi dělají, čím se baví, jak bydlí, co vyrábějí.  A to už jsme byli v dílnách. Tady si každý z žáků mohl z připraveného materiálu vyrobit nějaký dáreček na památku – po chvilce váhání vznikaly krásné obrázky, záložky, dekorace.

Naši  hostitelé  připravili i občerstvení. To dodalo potřebnou energii pro cestu zpět. Při loučení padlo přání setkávat se častěji - třeba při  sportovních soutěžích. A za rok se budeme těšit na další návštěvu.

Jana Krajíčková

Přidáno 31. 10. 2014, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.