Můj první den ve škole

Můj první den ve škole

 

 

 

 

Stejně jako minulý rok i letos se přivítání ,,prvňáčků“ uskutečnilo 1. září na školním hřišti. Tentokrát nám přálo počasí a sluníčko dodalo prvnímu školnímu dni opravdu slavnostní atmosféru. Prvňáčky, spolu s jejich rodiči i prarodiči, přivítal ředitel školy Mgr. Jaroslav Šťastný a zástupci města – starosta Ing. Zdeněk Tůma a místostarostka Ing. Hana Horáková.   

Děti dostaly dárek - kufřík se školními potřebami a paní třídní učitelky, po té co se dětem představily, si je odvedly k prohlídce jejich tříd. Zde jsou, trochu se zpožděním, fotky jejich prvního školního dne.

             

Petr Hořejš                                                   

Přidáno 12. 10. 2021, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.