Mikulášská nadílka na prvním stupni

Mikulášská nadílka na prvním stupni

 

 

 

 

 

V úterý 5.12. se po celé budově I. stupni naší ZŠ rozléhalo řinčení řetězů a cinkání zvonečků. Do každé třídy zavítala skupina čertíků pod vedením Lucifera, andílci a Mikuláš.

Ty nejmenší děti se obávaly, aby je čerti neodnesli do pekla, protože každý někdy trošku zazlobí. Ale vždycky pomohla nějaká básnička nebo písnička. Nakonec andělé všechny děti odměnili sladkostmi a ti zlobiví kromě toho dostali od čertů uhlí a brambory.

Ráda bych poděkovala všem malým čertíkům, andělům a Mikulášům, ale i Luciferovi, Andělovi a Mikulášovi, kteří k nám zavítali a zpříjemnili nám tak dopoledne. Myslím, že se mikulášská nadílka vydařila a všechny děti budou mít na co vzpomínat.

Více fotografií.

 

Přidáno 8. 12. 2023, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.