Mikulášská nadílka na I. stupni a speciálním oboru

Mikulášská nadílka na I. stupni a speciálním oboru

 

 

 

 

 

     Mikulášské nadílky patří vedle vánočních besídek k nejoblíbenějším událostem na naší škole.

     Řinčení řetězů, cinkání zvonečků se ozývalo 5. 12. na všech chodbách  I. stupně a ve speciálním oboru. Děti očekávaly návštěvu Mikuláše a jeho družiny s nadšením, ale i špetkou napětí. Někteří totiž trošičku zlobili a nevěděli, jestli se jejich jméno náhodou neobjeví na listině hříšníků. Nakonec ale všichni byli obdarováni sladkou odměnou a zazpívali Mikulášovi a jeho družině nějakou písničku nebo přednesli básničku. Každý hříšník byl po zásluze potrestán a musel slíbit, že už bude hodný.

     Děkujeme Mikulášovi a jeho „dospělácké“ družině, ale i malým čertíkům a andílkům, kteří jeho družinu doprovázeli, za návštěvu a za skvělou atmosféru.

Fotografie z nadílky.

Mgr. Soňa Nulíčková

Přidáno 11. 12. 2022, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.