Mikulášská nadílka na I. stupni

Mikulášská nadílka na I. stupni

 

 

 

 

V pátek 3. prosince děti z I. stupně očekávaly vzácnou návštěvu – Mikuláše, Čerta a Anděla. Panovala mírně napjatá nálada a i jindy neposedné děti hleděly ke dveřím a snažily se zaslechnout řinčení řetězů a cinkání zvonečků. U prvňáčků byly i slzičky a u těch starších, kteří mají pro strach uděláno, jen radost z prožitku. Mikuláš dětem předčítal, co o nich slyšel hezkého, ale také si vyslechly, v čem by se měly polepšit. Děti zpívaly a recitovaly básničky a Mikuláš s Andělem je pak odměnili dobrotou.

Trojici nepozemských bytostí letos opět ztvárnili naši učitelé z II. stupně, kterým patří velké poděkování.

Jakmile se někde mihne tajemná postava Mikuláše doprovázená Andělem a Čertem, je to neklamné znamení, že Vánoce jsou za dveřmi. Proto všem přejeme krásný a pohodový adventní čas.

Fotografie z nadílky.

Za paní učitelky I. stupně Soňa Nulíčková

 

 

Přidáno 7. 12. 2021, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.