Lyžařský výcvik v Čenkovicích: Sedmidenní dobrodružství plné pokroku

Lyžařský výcvik v Čenkovicích: Sedmidenní dobrodružství plné pokroku

 

 

 

 

Základní škola Ledeč nad Sázavou nedávno zakončila lyžařský kurz v Čenkovicích v Orlických horách. Od 6. do 12. ledna 2024 se 54 nadšených žáků a 5 učitelů ponořilo do intenzivního lyžařského výcviku. I přes nedostatek přírodního sněhu nám umělé sjezdovky poskytly vynikající podmínky pro zdokonalení našich dovedností na lyžích.

Každý den byl plný aktivit a dobrodružství. Žáci byli rozděleni do pěti skupin – jedné pro snowboardisty a čtyř pro lyžaře. Během týdne udělali žáci obrovský pokrok, a to nejen ve svém lyžařském umění, ale i ve vzájemném týmovém duchu. Vrchol týdne byl závod ve slalomu, který ukázal jejich dovednosti a vytrvalost.

Program dne byl naplánován tak, aby poskytoval optimální kombinaci lyžování, zábavy a odpočinku. Po snídani v 8:00 jsme se vydali na dopolední lyžování od 9:00 do 11:00. Následoval oběd ve 12:00, který nás posilnil pro odpolední lyžování od 14:00 do 16:00. Večeře v 18:00 nám dopřála potřebnou energii pro večerní program, který probíhal od 19:00 do 20:30. Večerka ve 22:00 zakončila náš plný a aktivní den.

Otevřený minibar v hotelu a prostorná lyžárna usnadnily našim žákům každodenní rutinu. Společně jsme sdíleli radosti ze zdokonalených dovedností na sjezdovkách, soutěží a večerních zábavných aktivit. Lyžařský kurz v Čenkovicích nejen posílil naše schopnosti lyžařů a snowboardistů, ale také utvořil pevná přátelství a nezapomenutelné vzpomínky.

Fotografie.

Jančík David, učitel TV

Přidáno 22. 1. 2024, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.