Lyžařský výcvik 7. ročníků v Čenkovicích

Dne 5. ledna 2019 jsme my sedmáci dorazili do Čenkovic, kde se konal skoro týdenní lyžařský výcvik.
Lyžařský výcvik 7. ročníků v Čenkovicích

Kufry a lyže nám od autobusu pomohli odvézt zaměstnanci hotelu, ovšem my jsme museli jít pěšky. Po příchodu na hotel jsme dostali klíče od pokojů, které jsme vzali i s kufry útokem.

Jakmile jsme vybalili, čekalo nás rozřazení, podle našich schopností, do 4 skupin, které se konalo na sjezdovce naproti hotelu. Hned druhý den jsme se vydali na svah a měli možnost vyzkoušet takzvanou „třebovskou dvousedačku“. Další dny nám šetřila nohy vyhřívaná „čtyřsedačka“ v Červené Vodě.

Sněhové podmínky byly super nejen pro lyžování, ale i stavění sněhuláků a pořádné koulování. Stavění sněhuláků byla dokonce jedna ze soutěžních disciplín mezi jednotlivými družstvy.

Každý večer pro nás učitelé připravili program. Soutěžilo se v rychlosti, dovednosti i chytrosti. A abychom si od soutěžení odpočinuli, mohli jsme si jeden večer užít saunu s vířivkou. Poslední večer našeho lyžařského kurzu učitelé vyhlásili vítěze závěrečného slalomu, nepořádníky i nejčistotnější účastníky kurzu. Pak se konala diskotéka.

Během lyžařského kurzu nikdo z nás hlady netrpěl. Snídaně, obědy a večeře nám chutnaly. Rádi bychom si někdy celý kurz zopakovali.

Nám 7. A a 7. B se v Čenkovicích moc líbilo.

Lucie Hoskovcová 7. A, Julie Nácarová 7. B

foto

další fotografie

Přidáno 22. 1. 2019, autor: Alena Krupičková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.