Lyžařský kurz 2020

V rámci výuky tělesné výchovy absolvují žáci 7. tříd také lyžařský kurz.
Lyžařský kurz 2020

 Letos se uskutečnil ve dnech 4. -10. 1. 2020. Do Čenkovic v Orlických horách odjelo celkem 61 žáků, kteří byli rozděleni do 4 lyžařských a 1 snowboardového družstva. Sněhové podmínky nebyly úplně ideální, ale i díky zasněžování bylo na sjezdovkách sněhu dost a lyžovalo se celý týden.

Pro žáky byla v rámci programu připravena také přednáška horské služby, vědomostní kvízy, vycházky do okolí, týmové sportovní hry, karneval a diskotéka, lyžařský výcvik zakončili závěrečným slalomem na čas.

Přestože někteří stáli na lyžích poprvé, všichni nakonec zvládli bezpečně sjet svah a domů odjížděli spokojení.

p. uč. Andrea Chaloupková

foto

foto rajče

Přidáno 2. 2. 2020, autor: Alena Krupičková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.