LYŽAŘSKÝ VÝCVIK ŠESTÝCH ROČNÍKU

I na počátku letošního roku se konal lyžařský kurz pro žáky 6. tříd na sjezdovce Kadlečák ve Světlé nad Sázavou.
LYŽAŘSKÝ VÝCVIK ŠESTÝCH ROČNÍKU

Každé ráno od pondělí do pátku naše žáky autobus vyložil pod sjezdovkou, kde následovala rozcvička při obouvání lyžáků a lyží. Žáci byli rozděleni do skupin dle svých lyžařských a snowboarďáckých schopností. Počasí nám po celý výcvik přálo, a tak se začínající lyžaři a snowboarďáci naučili základním dovednostem, které mohou využít při další návštěvě hor. Zdatnější žáci pilovali svoji techniku jízdy na lyžích i snowboardu a užívali si ideálních podmínek na svahu.

instruktoři 

foto

Přidáno 22. 2. 2018, autor: Alena Krupičková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.