LITERÁRNÍ SOUTĚŽ

LITERÁRNÍ   SOUTĚŽ

 

 

 

 

 

Koncem minulého roku byla v naší škole vyhlášena tradiční literární soutěž. Tentokrát zadání znělo: Napiš příběh, na který rád vzpomínáš. Někteří soutěžící nás pobavili komickou historkou, jiní nám pro změnu připravili napínavé čtení. A nechyběly ani příběhy se špetkou dojetí.

Potěšil nás velký zájem žáků o soutěž. Soutěže se zúčastnili žáci ze sedmi tříd prvního stupně a ze dvou tříd druhého stupně. Z celkových 76 prací jsme vybraly 14 podle nás nejzdařilejších. Někteří soutěžící uplatnili také své výtvarné dovednosti a příběhy doplnili vlastními ilustracemi. Úspěšní autoři byli odměněni knihou a diplomem.

Věříme, že soutěž může být zároveň tréninkem pro psaní školních slohových prací.

Děkujeme všem, kteří se do soutěže zapojili, a oceněným žákům gratulujeme.

 

Jaroslava Prchalová, Marie Čuchalová

učitelky I. stupně

Přidáno 1. 3. 2022, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.