Kritéria pro přijímání dětí do přípravné třídy ZŠ Ledeč nad Sázavou pro školní rok 2024/2025

Kritéria pro přijímání dětí do přípravné třídy ZŠ Ledeč nad Sázavou  pro školní rok 2024/2025

 

 

 

 

Kritéria přijímání:

  1. Dítě s povoleným odkladem povinné školní docházky s místem trvalého pobytu, v případě cizinců s místem pobytu, v Ledči nad Sázavou včetně místních částí, jehož sourozenec se v ZŠ Ledeč n. S. již vzdělává.
  2. Dítě s povoleným odkladem povinné školní docházky s místem trvalého pobytu, v případě cizinců s místem pobytu, v Ledči nad Sázavou včetně místních částí.
  3. Předškolák – dítě, které by od září 2024 navštěvovalo v mateřské škole poslední rok před zahájením povinné školní docházky, s místem trvalého pobytu, v případě cizinců s místem pobytu, v Ledči nad Sázavou včetně místních částí.
  4. Dítě s povoleným odkladem povinné školní docházky s místem trvalého pobytu, v případě cizinců s místem pobytu, mimo Ledči nad Sázavou a jejích místních částí, které ve školním roce 2023/24 navštěvuje mateřskou školu v Ledči nad Sázavou.
  5. Předškolák – dítě, které by od září 2024 navštěvovalo v mateřské škole v Ledči nad Sázavou poslední rok před zahájením povinné školní docházky s místem trvalého pobytu, v případě cizinců s místem pobytu, mimo Ledeč nad Sázavou a jejích místních částí.

 

V případě, že by při dosažení počtu 15 dětí v přípravné třídě došlo k rovnosti u některého z kritérií, bude vedení školy u tohoto kritéria losovat.

 

Mgr. Jaroslav Šťastný

ředitel

 

V Ledči nad Sázavou dne 21. 2. 2024

Přidáno 20. 2. 2024, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.