Krajské kolo v házené mladších žákyň základních škol: Napínavý souboj, vítězství ZŠ Ledeč nad Sázavou a postup do republikového kola!

Krajské kolo v házené mladších žákyň základních škol: Napínavý souboj, vítězství ZŠ Ledeč nad Sázavou a postup do republikového kola!

 

 

 

 

 

V pondělí 25.3. 2024 se ve sportovní hale ve Velkém Meziříčí odehrálo krajské kolo v házené mladších žákyň základních škol – region Vysočina. Do turnaje se přihlásilo pět soutěžních týmů. Naše škola byla reprezentována hráčkami šestých, sedmých a osmých ročníků.

Celý turnaj byl velice napínavý. První tři místa měla všechny jednu prohru. Až do poslední chvíle nebylo jasné, kdo se stane šampionem. Nakonec rozhodovalo vzájemné skóre mezi prvními třemi týmy. Na třetím místě se umístila ZŠ Školní z Velkého Meziříčí, druhé místo obsadilo Gymnázium Ledeč nad Sázavou a na prvním místě a celkovým vítězem se stala naše základní škola ZŠ Ledeč nad Sázavou, která postupuje do celorepublikového kola.

Celý turnaj byl skvělým zážitkem. Všem hráčkám – Barboře Peškové, Tereze Součkové, Tereze Zubcové, Marianně Hrabaňové, Anně Hrabaňové, Barboře Popkové, Simoně Hrochové, Sophii Frolíkové a Sofii Kopicové patří velké poděkování.

Speciální poděkování pak patří trenérům házené z Ledče nad Sázavou.

Jsme pyšní na naše vítěze a těšíme se na další sportovní akce!

Zuzana Borovcová, učitelka TV

Přidáno 27. 3. 2024, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.