Konec školního roku v družině

Konec školního roku v družině

 

 

 

 

 

I kdybychom se my vychovatelky ve školní družině nedívaly do kalendáře a ztratily jsme pojem o čase, to, že se blíží velké prázdniny, poznáme naprosto bezpečně. Děti jsou takové veselejší, trochu i hlučnější a téměř každý den nám hlásí, kolik že dní zbývá do prázdnin. Všichni jsme byli jako děti takoví a nelze se jim divit, že se na dva měsíce volna tolik těší.

Ale snad ani závěr školního roku pro děti v družině nebyl nudný. Se začátkem jara jsme trávili venku co nejvíce času a přesunuli jsme sem i řadu celodružinových akcí, např. soutěže ke Dni Země, čarodějnice, lehkoatletické závody celé ŠD, soutěžní odpoledne s tématikou první pomoci a další zaměřené na poznávání rostlin. Dne 30. 5. proběhly Hry bez hranic, které jsme pro děti uspořádali k oslavě Dne dětí. Konec června patří také výletům a u nás ve družině tomu nebylo jinak – děti z I. a III. oddělení jely do Žlebů pozorovat zvířátka do obory a děti z V. a VI. oddělení se proměnily v piráty a vydaly se na pirátskou plavbu k hradeckému rybníku.

Za celý kolektiv vychovatelek přejeme dětem krásné prázdniny plné zážitků, sluníčka a pohody a hlavně, ať se obejdou bez náplastí a obvazů.

Jana Vilímovská, vychovatelka ŠD

Přidáno 29. 6. 2023, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.