Konec školního roku na I. stupni ZŠ Ledeč nad Sázavou

Školní rok 2015-16 končí v Základní škole Ledeč nad Sázavou díky rekonstrukci netradičně, již 23. června. Od 22. června se nevařilo ve školní jídelně a pro žáky školy byly na tento den naplánovány různé sportovní a kulturní aktivity.
Konec školního roku na I. stupni ZŠ Ledeč nad Sázavou

Pro žáky prvního stupně byl zajištěn  kopec  Rašovec,  s možností opékání vuřtů,  aby děti měly alespoň částečně teplou stravu.

Bohužel, nepřízeň  počasí  vycházkám  na  Rašovec zabránila, nedalo se předpokládat,  že po ranním vydatném dešti se počasí dopoledne umoudří.  Na opékání vuřtů přesto došlo, vedení školy zvolilo školní dvůr u budovy v Komenského ulici, aby se žáci v případě deště mohli ukrýt ve škole.

Znamenalo to trochu improvizace se zajištěním dřeva, chtěl bych poděkovat  Technickým službám  Ledeč nad Sázavou – panu řediteli Nekolovi, panu Bübelovi a dalším dvěma zaměstnancům. S velkou ochotou  škole pomohli a dřevo na dvůr přivezli. Dále bych chtěl poděkovat členům  Sboru dobrovolných hasičů -  Ledeč nad Sázavou – pánům  Pokornému, Jelínkovi, Doležalovi a Pánkovi,  kteří se na celé akci podíleli, oheň pro děti připravili a po celou dobu dohlíželi, aby se nikomu nic nestalo.

Milan Štěpánek, zástupce ředitelky ZŠ Ledeč nad Sázavou 

Přidáno 25. 6. 2015, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.