Karneval ve školní družině

První březnový čtvrtek jsme uspořádali ve školní družině již tradiční karneval. Téměř všechny děti si přinesly své vlastní masky, takže maškarní rej byl opravdu pestrý. K vidění byly princezny, čarodějnice, víly a jiné pohádkové bytosti.
Karneval ve školní družině

Měli jsme tu však i kuchařku,  kata,  sportovce,  kovboje a průvodčího. Celé odpoledne jsme si náležitě užili. Tance se střídaly se soutěžemi a nad tím vším rejem pečlivě bděla porota, která měla velmi těžký úkol  - vybrat nejšikovnější masky, které byly odměněny drobnými cenami. Na závěr karnevalu dostaly všechny děti sladkou odměnu.

Více fotek z akce najdete na stránkách školní družiny.

Vychovatelky ŠD

Přidáno 6. 3. 2017, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.