Karneval ve školní družině

Tradiční karneval pro děti ze školní družiny se uskutečnil ve vyzdobené tělocvičně ZŠ Komenského. Jak je patrno z fotek, sešlo se velké množství pěkných masek.
Karneval ve školní družině

Děti se vydováděly v různých soutěžích, hrách a hlavně  při tanci, kde si vedly opravdu skvěle! Po celou dobu byly pečlivě sledovány porotou, která na závěr vyhlásila dvacet nejhezčích a zároveň nejšikovnějších masek a  ty byly odměněny drobnými cenami. Na konci karnevalu dostaly všechny masky  sladkou odměnu. Děkujeme SVČ za zapůjčení zvukové aparatury, kterou skvěle obsluhoval M.Cihlář a tím přispěl ke zdárnému průběhu celé akce.

Fotografie z karnevalu.


Vychovatelky ŠD

Přidáno 10. 3. 2015, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.