Karneval školní družiny

Ani letos děti ze školní družiny nepřišly o tolik očekávaný rej masek. Dočkaly se ve středu 7. 3. 2018 ve 13 hodin.
Karneval školní družiny

Tělocvična Nádražní se zaplnila pohádkovými postavami, zvířátky, břišními tanečnicemi, vesmírnými příšerami a jinými maskami.

Po zahájení karnevalu a první úvodní písničce přišla na řadu oblíbená Mašinka, při které si porota mohla pozorně prohlédnout všechny zúčastněné masky. Porota hodnotila nejen originalitu a provedení kostýmu, ale také taneční nasazení každého a na konci karnevalu vyhlásila 20 nejpovedenějších masek.

Na karnevalu si děti užily nejen tanec, ale také soutěže: o nejrychlejšího jedlíka, soutěž v přitahování na žíněnkách a v přenášení balónků na novinách. Společně jsme si zatančili legrační Labadu a vyzkoušeli tanec pod stále se snižující tyčí.

Na závěr bylo pro děti připraveno překvapení v podobě tomboly, kde každé dítě vyhrálo nějakou cenu. Při odchodu byly zúčastněné masky ještě odměněny bonbónem a balónkem a mohly se plni zážitků a dojmů rozejít do svých oddělení nebo rovnou domů.

Vychovatelky ŠD

Více fotografií najdete na stránkách ŠD

Přidáno 17. 3. 2018, autor: Alena Krupičková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.