IV. turnaj školní ligy miniházené

Dne 14. 6. 2017 se uskutečnil IV. turnaj školní ligy miniházené, ve kterém již tradičně porovnávali své hráčské dovednosti žáci 1. stupně základních škol – Ledeč nad Sázavou, Dolní Kralovice , Hněvkovice a Kožlí.
IV. turnaj školní ligy miniházené

Tentokrát se turnaj odehrál na venkovním víceúčelovém  hřišti v Dolních Kralovicích a počasí nám přálo. Organizátoři měli turnaj dobře připravený a vše probíhalo podle herního plánu bez sebemenší chybičky.  V tomto kole zastupovali naši školu ti nejlepší hráči z jednotlivých ročníků a opět se jim velmi dařilo. Turnaj se hrál ve dvou základních skupinách 1. – 3. třídy a 4. – 5. třídy. Všechny hráče a hráčky chválíme za velmi pěknou hru, aktivitu a bojovnost.

Výsledky:

Kategorie 1. – 3. třídy

1. místo – Vlci – 3. třídy

2. místo – Smajlíci – 2. třídy

10. místo – Tygříci – 1. třídy

Kategorie 4. – 5. třídy

1. místo – Bílí Tygři – 4. třídy

2. místo – Rock Stars – 5. třídy

Fotografie.

Jana Hrochová  a  Jana Pipková

 

Přidáno 20. 6. 2017, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.