Interní opatření ZŠ vzhledem ke covid-19

Interní opatření ZŠ vzhledem ke covid-19

 

 

 

 

 

Vážení rodiče, vážení žáci, vážení zaměstnanci,

vzhledem k aktuální situaci s výskytem  covid-19  v místní mateřské školce a včerejšímu doporučení ministra zdravotnictví doporučuji všem žákům a zaměstnancům školy, aby ve vlastním zájmu nosili roušky ve všech společných prostorách školy (šatny, chodby, toalety, při čekání ve školní jídelně, při čekání ve větších skupinách ráno před školou, na odpolední vyučování apod.). Roušky si pak snímali pouze ve třídách při vyučování nebo v odděleních při aktivitách ve školní družině na pokyn pedagogických pracovníků.

Roušky by měli mít nasazeni zejména žáci a zaměstnanci, v jejichž blízkém okolí se vyskytla osoba pozitivní na koronavirus a kteří proto čekají na testování či výsledky testů, i když se u nich zatím nevyskytly žádné příznaky.

Pozn. Škola nemůže zakázat vstup žákům do školy, pokud nemají žádné příznaky onemocnění a nejsou v karanténě.

Děkuji za pochopení,

Mgr. Jaroslav Šťastný, ředitel

 

Přidáno 7. 9. 2020, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.