Informace o rekonstrukci Základní školy Ledeč nad Sázavou

V březnu 2015 bude zahájena rekonstrukce budov základní školy v Nádražní ulici. V rámci této rekonstrukce dojde k výměně oken, opravám střech, zateplení fasády všech budov a závěrem k výměně všech vstupních dveří.
Informace o rekonstrukci Základní školy Ledeč nad Sázavou

Práce budou  zahájeny v březnu  v budově tělocvičny, kterou žáci a veřejnost nebudou moci přibližně jeden měsíc využívat. Dále budou práce pokračovat za plného provozu školy výměnou oken v pavilonu B /pravděpodobně  duben/ a v pavilonu A /pravděpodobně květen/. Činnost školní družiny bude postupně převedena do budovy školy v Komenského ulici. Na období hlavních prázdnin je naplánována celková rekonstrukce školní jídelny, která bude taktéž  o prázdninách uzavřena. Vzhledem k tomu, že školní jídelna bude muset být celá vyklizena a přípravné práce k její rekonstrukci budou prováděny již koncem června, bude školní rok 2014-15 pro žáky ukončen již v úterý 23. června.

V době od 24. června do 30. června  bude provoz školní družiny pro zájemce  zachován.

Další potřebné informace ohledně provozu školy a školní družiny budou zákonným zástupcům žáků  sděleny na třídních schůzkách SRPŠ, které proběhnou  28. dubna 2015.

Vedení školy bude též veřejnost informovat na webových stránkách školy.  Je důležité, aby zákonní zástupci žáků sledovali tyto stránky i v průběhu prázdnin v souvislosti se zahájením nového školního roku.

Práce budou prováděny firmou AGOS stavební a.s. Pelhřimov a měly by být dokončeny  do konce roku 2015.

Děkuji zřizovateli školy Městu Ledeč nad Sázavou za realizaci rekonstrukce.

 Veřejnost i žáky školy prosím o pochopení při některých problémech, které s ní z pochopitelných důvodů budou zcela jistě spojeny.

 

Mgr. Petra Vágnerová, ředitelka školy 

Přidáno 17. 2. 2015, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.