III. turnaj školní ligy miniházené

Dne 6. 4. 2016 se uskutečnil III. turnaj školní ligy miniházené, ve kterém již tradičně porovnávali své hráčské dovednosti žáci 1. stupně základních škol – Ledeč nad Sázavou, Dolní Kralovice ,Hněvkovice a Kožlí.
III. turnaj školní ligy miniházené

Turnaj se hrál ve dvou základních skupinách 1. – 3. třídy a 4. – 5. třídy. Naši školu zde zastupovalo pět družstev – za každý ročník jedno. Všechny hráče chválíme za velmi pěknou hru, aktivitu a bojovnost. Všichni se již těší na závěrečný turnaj, který se uskuteční v polovině června.

Výsledky:

Kategorie 1. – 3. třídy

  1. místo – Bílí tygři - Ledeč n. S.
  2. místo – Leopardi - DK
  3. místo – Rychlé šípy - H  

Kategorie 4. – 5. třídy

  1. místo – Tygři -  Ledeč n. S.
  2. místo – Old stars team -  H
  3. místo – Dynamo -  DK         

Fotografie z turnaje.

Přidáno 20. 4. 2016, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.