II. turnaj školní ligy miniházené

Dne 14. 12. 2016 se uskutečnil II. turnaj školní ligy miniházené, ve kterém již tradičně porovnávali své hráčské dovednosti žáci 1. stupně základních škol – Ledeč nad Sázavou, Dolní Kralovice, Hněvkovice a Kožlí.
II. turnaj školní ligy miniházené

V tomto kole zastupovala naši školu jiná skupina žáků než v kole prvním a opět se jim velmi dařilo. Turnaj se hrál ve dvou základních skupinách 1. – 3. třídy a 4. – 5. třídy. Všechny hráče chválíme za velmi pěknou hru, aktivitu a bojovnost. Další kolo se uskuteční na jaře nového roku 2017.

Výsledky:

Kategorie 1. – 3. třídy

2. místo – Rebelové – 3. A

3. místo – Pavouci – 2. A

Kategorie 4. – 5. třídy

2. místo – Panteři – 4. C

Fotografie.

J. Hrochová

Přidáno 19. 12. 2016, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.