Hurá, konečně napadl sníh!

Po vánočních prázdninách k nám konečně přišla pravá zima a děti se dočkaly tolik očekávaného prvního letošního sněhu. A protože dlouhodobá předpověď počasí neslibovala, že se sníh udrží dlouho, snažili jsme se ho ve školní družině využít co nejvíce.
Hurá, konečně napadl sníh!

Na hřišti pod školou se strhla nejedna „koulovačka“ a ušetřeny nebyly ani některé paní vychovatelky. Když sněhu připadlo trochu více, vytáhli jsme ze sklepa boby a i malý kopeček na hřišti stačil dětem k tomu, aby si klouzačku pěkně užily. S výtvarným kroužkem jsme vyrazili na Šeptouchov, kde děti vyměnily štětce za potravinářské barvy ve spreji a čtvrtky za zasněženou loučku. Posuďte sami, zda se nám obrázky na bílém sněhu povedli.

Doufáme, že sníh si ještě děti letos užijí dost, ale už teď je jisté, že se ve školní družině mohou těšit na spoustu akcí – například pohádkový soutěžní kvíz, soutěž ve zpívání a na začátku února také na divadlo. Přidáváme ještě pár fotek z předvánočních akcí.

Více fotogrrafií.

Přidáno 12. 1. 2016, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.