HALOVÝ TROJBOJ

HALOVÝ TROJBOJ

V době, kdy se nedalo s ohledem na počasí sportovat na venkovních sportovištích, probíhal na 1. stupni (3. – 5. třídy) halový atletický trojboj.

Kluci a dívky soutěžili ve třech disciplínách: skok z místa, hod míčem a běh na 30 m. Disciplíny mohli libovolně opakovat, započítán byl nakonec nejlepší výsledek.

Za zmínku stojí výkon Milana Svobody z 5.A ve skoku z místa (207 cm), který byl zároveň 2. v hodu a 1. v běhu mezi chlapci z pátých tříd, v téže disciplíně, tedy skoku z místa,  Beata Pytlíková a Nikola Uhrová skočily shodně 185 cm. V hodu předvedl mezi chlapci nejdelší hod Josef Karel z 5.D (28 m), mezi dívkami to byla Anežka Trýbová ze 4.C (21,8 m). V běhu na 30 m dominovala mezi dívkami Nela Vavrlová z 5.C (3,37 s), z chlapců dosáhl nejrychlejší čas Jakub Vrána ( 3,34 s).

Umístění na 1. – 3. místě si odnesli diplom a sladkou odměnu, pochvalu ale zaslouží za snahu všichni, kteří se zúčastnili.

Další sportovní akcí na 1.stupni bude již tradiční T-Mobile běh, který se bude konat na letním stadionu 21.6. Přijďte fandit!

Andrea Chaloupková, organizátor

Přidáno 31. 5. 2024, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.