Florbalový turnaj základních škol

Dne 5.11.2015 proběhl každoroční florbalový turnaj základních škol 6.-7. tříd v Ledči nad Sázavou. Naše škola obsadila 1. místo a postoupila do okresního kola v Havlíčkově Brodě spolu se ZŠ Šlapánov, které se odehrálo 12.11.
Florbalový turnaj základních škol

Ze skupiny naše škola postupovala z prvního místa a v semifinále narazila na družstvo gymnázium Chotěboř. Po základní hrací době utkání skončilo smírně 4:4 a následovaly nájezdy, ve kterých byla šťastnější naše škola. Ve finále jsme se střetli s hokejovou ZŠ Štáflova Havlíčkův Brod a podlehli jsme. Do krajského kola postupovala pouze jedna škola, ale přesto to je největší úspěch naší školy ve florbale.

Kromě šikovnosti našeho družstva se zhodnotil kroužek florbalu, který organizuje naše škola v průběhu posledních dvou školních let.

 

Sestava: Čmedla, Souček, Chladová, Sedláček, Jindra, Pešek, Vágner, Choutka, Kalhotka, Panský, Novák

p.uč. Jan Čáp

Přidáno 19. 11. 2015, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.